Presidenti Meta flet për akuzat e Nanos: Të merresh me kumar e të citosh biblën, nuk shkon

0 104

Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta, është pyetur sërish në Korçë për akuzat dhe sulmet nga ish-kryeministri Fatos Nano. I pyetur nga gazetarët në lidhje me këtë çështje, ka thënë se “S’kam asnjë koment për zezo zeron, por të merresh me kumar e të citosh biblën, nuk shkon”.

Leave A Reply

Your email address will not be published.